KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
ślubna

Ślubna księga gości weselnych obraz płótnie księgi twoja bajka
ręcznie wykonane księgi gości ślubna księga gości weselnych, obraz na płótniemodne księgi gości ślub ślubna księga weselnychksięgi gości wesele ślubna księga weselnychwesele księgi gości ślubna księga weselnychmodne księgi gości wesele ślubna księga weselnych

ślubna księga gości weselnych, obraz na płótnie

155 zł
ręcznie wykonane księgi gości ślubna księga gości weselnych, obraz na płótnie
projektant
kategoria
kolory
CO TO TAKIEGO?
Bardzo efektowna i oryginalna forma Ślubnej Księgi Gości w postaci obrazu. Za pomocą szybkoschnącego pisaka, który otrzymasz w komplecie, goście uroczystości złożą pamiątkowe podpisy na liściach drzewka. Świetna zabawa gwarantowana! Obraz stanie się wzruszającą pamiątką i jednocześnie nietuzinkową dekoracją wnętrza.

JAK TO JEST ZROBIONE?
Jest to obraz na płótnie o wym. 40×60 cm. Obraz jest dekoracją przestrzenną o grubości ramy 2 cm. Materiał, z którego tworzę to płótno Canvas o gramaturze 250g. Dodatkowo zabezpieczam je impregnatem do wydruków artystycznych. Płótno naciągam na ramę z krosien sosnowych. Boki obrazu są starannie zadrukowane, nie potrzeba dodatkowej oprawy. Płótno jest sprężyste, zabezpieczone i gotowe do ozdabiania podpisami Twoich gości :)

TO WAŻNE!
Technologia druku atramentowego Epson, w której pracuję, zapewnia najwyższą jakość obrazu oraz perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Pracuję na bezwonnych oraz bezpiecznych dla zdrowia i środowiska tuszach.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAM?
Uwielbiam zabawę moimi projektami :) Masz możliwość personalizacji swojego obrazu. Będzie wyjątkowy! Spersonalizuję wszelkie treści, kolory oraz liczbę miejsc przeznaczonych na wpisy.

W KOMPLECIE otrzymasz instrukcję dla gości i szybkoschnący pisak.

DAJ MI CHWILKĘ, bo na wykonanie i dopieszczenie obrazu potrzebuję ok. 10 dni roboczych.

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE!
Po dokonaniu zakupu podaj mi dane do realizacji:
- imiona młodej pary i data ślubu
- kolor serduszek
- liczba serduszek (max. 200)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 18,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Twoja Bajka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręcznie wykonane modne księgi gości   • ślub - księgi gościręcznie wykonane Twoja Bajka
Twoja-Bajka księgi gości / ślub:
koszyk
zamknij