KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Księga

Księga gości kwiatami księgi biala konwalia ślub wpisy życzenia
ręcznie robione księgi gości księga gości z kwiatamiręcznie robione księgi gości księga z kwiatamikolorowe księgi gości ślub księga z kwiatamiksięga księgi gości brązowe z kwiatamiręcznie robione księgi gości wpisy księga z kwiatamiksięgi gości wpisy księga z kwiatamiwpisy księgi gości księga z kwiatami

Księga gości z kwiatami

130 zł
ręcznie robione księgi gości księga gości z kwiatami
projektant
oceny
4,9/5 - 41 opinii
kategoria
Księga gości formatu A4, otwierana poziomo. Wewnątrz znajduje się 50 białych kart (100 stron), gramatury 125g/m2, pierwsza strona jest personalizowana. Okładki są sztywne, białe, wykonane z ekoskóry. Księga gości jest szyta oraz klejona (profesjonalna oprawa introligatorska).
Przód księgi gości zdobiony jest kartonem nieblaknącym, bezkwasowym i bezdrzewnym oraz licznymi kwiatami. Napis znajdujący się na środku otacza ozdobny element

Produkt jest wykonywany na zamówienie i dostosowany do Państwa wymagań, dlatego może różnić się detalami od zamieszczonych zdjęć. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki, tekstów itd. Przy zakupie proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów wyglądu księgi.
Czas realizacji to ok. 10dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Biala Konwalia naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Ręcznie robione księgi gości • inne ręcznie robione przedmioty kategorii ślub - księgi gościprace Biala Konwalia
koszyk
zamknij