Kosz dzianinowy kosze w4design

kosz dzianinowy

170 zł
ręczne wykonanie kosze kosz dzianinowy
projektant
oceny
4,9/5 - 39 opinii
kategoria
dom > kosze
tagi
kosz dzianinowy - w4design

Proponuje ręcznie wyplatane kosze z przędzy bawełnianej polskiej produkcji. Oferujemy pełną gamę kolorów oraz możliwość dowolnego ich zestawiania. Nasze kosze są miękkie co umożliwia ich złożenie gdy nie są potrzebne. Dzięki różnorodności rozmiarów ich funkcje użytkowania są niemalże nieograniczone co sprawia, że mogą nadać nowy wymiar każdemu wnętrzu. Począwszy od przechowywania drobiazgów, poprzez niebanalne uporządkowanie przedmiotów codziennego użytku takich jak ręczniki w łazience aż po ciekawy a zarazem dekoracyjny sposób przechowywania drewna kominkowego. Utrzymanie koszy w czystości jest niezwykle łatwe dzięki możliwości ich prania (30st).

Wymiary i/lub waga
średnica ok 30 cm
wysokość ok 40 cm

Wykorzystane materiały
przędza bawełniana

Metoda produkcji
Hand made

Indywidualne zamówienia
Istnieje możliwość zamówienia kosza w innym kolorze i rozmiarze.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta w4design naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręczne wykonanie kosze • inne przedmioty kategorii dom - koszeręczne wykonanie w4design
kosze w4design / kosze:
koszyk
zamknij