KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Komin

Komin kapturem lis kominy joanka lisek pomarańcz uszy zwierzę
hand-made kominy komin z kapturem - liswyjątkowe kominy lis komin z kapturem -kominy lisek komin z kapturem - lislisek kominy komin z kapturem - lis

Komin z kapturem - LIS

130 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Joanka Z - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
5/5 - 123 opinie
kategoria
Miękki, ciepły i wyjątkowy dwustronny komin z bardzo głębokim kapturem, który w krótką chwilę zmieni Cię w lisa! Jeśli chcesz zachować uszatą tajemnicę dla siebie - wywiń komin na drugą stronę, uszami do środka i noś dalej gładką stroną na wierzchu!

LISA uszyliśmy z najwyższej jakości, ciepłej bawełnianej dzianiny dresowej o wysokiej gramaturze (300g/m2). Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, gwarantujący, że tkanina jest wolna od wszelkich toksyn. Wnętrza uszu wykonane są z wełnianego flauszu, na którym wyszyliśmy maszynowo wzór. LISA należy prać ręcznie w 30 st. i suszyć na płasko. Można prasować, ale z praktyki wiemy, że nie trzeba!

Wymiary (mierzone na płasko): wysokość kaptura mierzona od dolnej krawędzi: 57 cm, wysokość kaptura mierzona do granicy komina: 28 cm, głębokość kaptura: 27 cm, wysokość komina otulającego szyję: 28 cm, obwód komina (delikatnie rozciągliwy) ok. 150 cm.
dodatki kominy Komin z kapturem - LIS
Komin kapturem lis lisek Projektanta Joanka Z
• hand-made wyjątkowe kominy • inne wyjątkowe przedmioty kategorii dodatki - kominyhand-made Joanka Z
kominy Joanka-Z / kominy:
koszyk
zamknij