NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Malowany jedwab - naturalny jedwab kominy

jedwabny

kominy dodatki

jedwabny komin

beżowy komin

kolory z natury

malowane naturą

naturalny jedwab

beżowe

brązowe

malowany-jedwab

naturalny jedwab beżowy komin

malowane naturą jedwabny komin

Jedwabny komin - kolory natury beże kominy malowany jedwab, beżowy - naturalny
jedwabny komin - kolory natury beże
jedwabny komin - kolory natury beże - z beżowy naturalny jedwab
jedwabny komin - kolory natury beże - z z malowane
ręcznie zrobione kominy jedwabny komin - kolory natury-beżewyjątkowe kominy jedwabny komin - kolory natury beżebeżowe jedwabny komin - kolory natury beżekolory z natury kominy jedwabny komin - beże naturalny jedwab

jedwabny komin - kolory natury-beże

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem malowany jedwab - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 37 opinii


Delikatny, jedwabny szal w formie komina o naturalnym kolorze. Niezwykle piękny i niepowtarzalny szal zrobiony metodą zanurzenia go w naturalny wywar z liści. Kolory to wszelakie odcienie beżu, brązu. Szal o niezwykłej delikatności jedwabiu, dzięki parowaniu go. Obwód komina to 135 cm a szerokość 35cm co pozwala zamotać podwójnie szal wokół szyi. Szal uszyty jest ze 100% białego jedwabiu a jego brzeg jest ręcznie podszywany jedwabnymi nićmi, dzięki czemu jest niezwykle delikatny, lekki i ładnie układający się na szyi.

Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Podaruj sobie jedwabną przyjemność!

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów - przyczyna tkwi w różnej kalibracji monitorów oraz barwie światła w jakiej wykonuję zdjęcia. Każdy mój ręcznie malowany produkt jest unikatowy. Wszystkie wzory maluję ręcznie bez użycia szablonów, więc każdy szal czy chusta jest wyjątkowy.
OPINIE / rozwiń >
•   Ręcznie zrobione wyjątkowe kominy   • dodatki - kominyRęcznie zrobione malowany jedwab
malowany-jedwab kominy: