Klasyczna narzuta zamówienie koce narzuty mondu koc pled
hand made koce i narzuty klasyczna narzuta - na zamówienieintrygujące koce i narzuty koc klasyczna narzuta - na zamówieniekoce i narzuty narzuta klasyczna - na zamówienienarzuta koce i narzuty klasyczna - na zamówienieintrygujące koce i narzuty narzuta klasyczna - na zamówieniekoce i narzuty narzuta klasyczna - na zamówienienarzuta koce i narzuty klasyczna - na zamówienie

Klasyczna narzuta - na zamówienie

320 zł
hand made koce i narzuty klasyczna narzuta - na zamówienie
projektant
oceny
5/5 - 37 opinii
kategoria
kolory
UWAGA - cena dotyczy jednego metra kwadratowego dzianiny (kwadrat o boku 100cm). Narzuta dostępna NA ZAMÓWIENIE, proszę o kontakt w celu ustalenia terminu wykonania. Możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru lub koloru. Narzuta jest wykonana ręcznie na drutach, klasycznym ściegiem z włóczki akrylowo-wełnianej (pół na pół). Produkt polski. Zapraszam.
OPINIE
Monika
narzuta w warkocze - Dom koce i narzuty
narzuta w warkocze - MonDu Piekna!!!! Bardzo starannie wykonana, misrzostwo swiata!!! kontakt z projektantem bardzo dobry. Bardzo dziekuje!!!
Nati
pled z alpaką - Koce i narzuty
pled z alpaką - MonDu po prostu śliczny!
Maria
masywna narzuta z czesanki - Dom koce i narzuty
masywna narzuta z czesanki - MonDu Narzuta piękna. Szybko została wykonana. Polecam z cała odpowiedzialnością....
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 19,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta MonDu naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Hand Made intrygujące koce i narzuty   • dom - koce i narzutyHand Made MonDu
Mon-Du koce i narzuty:
koszyk
zamknij