Zielnik folklorystyczny tryptyk grafika parallel world folklor
 grafika zielnik folklorystyczny... tryptykgrafika tryptyk zielnik folklorystyczny...białe grafika zielnik folklorystyczny... tryptyktryptyk grafika zielone zielnik folklorystyczny...grafika plakat zielnik folklorystyczny... tryptyk

Zielnik Folklorystyczny... tryptyk

99 zł
grafika zielnik folklorystyczny... tryptyk
projektant
oceny
5/5 - 104 opinie
kategoria
Trzy autorskie ilustracje wykonane techniką własną, wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie A4 (ok. 20x30 cm.). Ilustracje wymagają oprawy. Możliwe jest zamówienie tych ilustracji wraz z oprawą, lub w innym formacie (30x40 cm., 50x70 cm., 100x70 cm.) w dowolnej kombinacji. W takim przypadku proszę o kontakt przez galerię.
OPINIE
Justyna
zamówienie - 3 ilustracje 30x40 cm. - Grafika
zamówienie - 3 ilustracje 30x40 cm. - Parallel World Grafiki bardzo ładne polecam
Ivy
tryptyk nostalgiczny... - Grafika
tryptyk nostalgiczny... - Parallel World Tryptyk zachwycający, nawiązała się między nami chemia... Nostalgiczny to dobre określenie, dodałabym jeszcze tajemnica, ulotność, spokój, zaskoczenie. Pasuje do stonowanych jak i krzykliwych pomieszczeń.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Parallel World naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   grafika   • dom - grafikagrafika Parallel World
Parallel-World grafika:
koszyk
zamknij