KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Torba

Torba worek mysza short ręki pracownia mana na-zakupy na-spacer
ręcznie wykonane do ręki torba worek mysza shortmodne do ręki na-zakupy torba worek mysza shortczerwone do ręki na-spacer torba worek mysza shortna-zakupy do ręki szare torba worek mysza shortmodne do ręki wygodna torba worek mysza shortdo ręki wygodna torba worek mysza shortwygodna do ręki torba worek mysza shortmodne do ręki wygodna torba worek mysza short

Torba worek mysza short

189 zł
ręcznie wykonane do ręki torba worek mysza short
oceny
4,8/5 - 582 opinie
kategoria
Torba w fasonie worka wykonana z tkaniny zamszowej w kolorze szarym (3. mysi). Wewnątrz znajduje się wytrzymała, podszewka z zamszu w kolorze czerwieni, a w niej trzy kieszonki - dwie otwarte i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Torba posiada solidne uchwyty, wykonane z naturalnej skóry w kolorze do wyboru, umożliwiające swobodne noszenie torby w ręku lub na przedramieniu, oraz pasek na ramię z tego samego materiału. Torba zapinana jest na zamek.
XL:
szerokość górnej krawędzi - 50 cm
szerokość dolnej krawędzi - 33 cm
wysokość - 42 cm
szerokość dna - 16 cm
długość uchwytów - 32 cm
długość paska - 95 cm
L:
szerokość górnej krawędzi - 42 cm
szerokość dolnej krawędzi - 25 cm
wysokość - 36 cm
szerokość dna - 13 cm
długość uchwytów - 32 cm
długość paska - 95 cm
Personalizacja! Na wewnętrznej kieszonce wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów).
Czas realizacji zamówienia: 6 - 10 dni roboczych,
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia Mana Mana naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie wykonane modne do ręki • inne modne przedmioty kategorii torebki - do rękiręcznie wykonane Pracownia Mana Mana
do ręki Pracownia-Mana-Mana / torebki:
koszyk
zamknij