KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezenty!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Szary

Szary miś pistacjową kokardką dla dziecka czarodziejska chatka
ręczne wykonanie dla dziecka szary miś z pistacjową kokardkądla dziecka miś szary z pistacjową kokardkąturkusowe dla dziecka miś szary z pistacjową kokardkąmaskotki dla dziecka szary miś z pistacjową kokardką

Szary miś z pistacjową kokardką

73 zł
ręczne wykonanie dla dziecka szary miś z pistacjową kokardką
oceny
4,6/5 - 32 opinie
kategoria
Klasyka gatunku i kwintesencja "misiowatości" - szary miś z pistacjową kokardką. Powołany do życia za pomocą szydełka, z miękkim wnętrzem (dla niewtajemniczonych - to przyjazny dzieciom wypełniacz poduszkowy) i plastikowymi (bezpiecznie zamontowanymi) ślepkami i noskiem. Jak na misia przystało jest miłośnikiem przytulania wszelakiego. Miś mierzy 23 cm i jest gotowy stać się towarzyszem życia dla każdego.

Narodziny misia trwają około 2,5 tygodnia, taki jest więc czas oczekiwania na misia.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie dla dziecka • inne przedmioty kategorii dla dzieckaRęczne wykonanie Czarodziejska Chatka
dla dziecka Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij