KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Szary

Szary miś czerwonych spodenkach dla dziecka czarodziejska chatka
handmade dla dziecka szary miś w czerwonych spodenkachhandmade dla dziecka misie szary miś w czerwonych spodenkachczerwone dla dziecka misie szary miś w czerwonych spodenkach

Szary miś w czerwonych spodenkach

85 zł
handmade dla dziecka szary miś w czerwonych spodenkach
oceny
4,6/5 - 34 opinie
kategoria
Klasyka gatunku i kwintesencja "misiowatości" - szary miś w gustownych czerwonych ogrodniczkach. Powołany do życia za pomocą szydełka, z miękkim wnętrzem (dla niewtajemniczonych - to przyjazny dzieciom wypełniacz poduszkowy) i plastikowymi (bezpiecznie zamontowanymi) ślepkami i noskiem. Jak na misia przystało jest miłośnikiem przytulania wszelakiego. Miś mierzy 23 cm i jest gotowy stać się towarzyszem życia dla każdego.

Narodziny misia trwają około 3 tygodnie, taki jest więc czas oczekiwania na misia.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Handmade dla dziecka • inne handmade przedmioty kategorii dla dzieckaprace Czarodziejska Chatka
dla dziecka Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij