KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Drewniany

Drewniany tryptyk natura przestrzenny dekoracje silva design
ręcznie robione dekoracje drewniany tryptyk natura, przestrzenny - 3 x (61 x 38 cm),wyjątkowe dekoracje natura drewniany tryptykdekoracje przestrzenny drewniany tryptyk naturaprzestrzenny dekoracje drewniany tryptyk natura

Drewniany tryptyk Natura, przestrzenny - 3 x (61 x 38 cm),

670 zł
ręcznie robione dekoracje drewniany tryptyk natura, przestrzenny - 3 x (61 x 38 cm),
projektant
oceny
4,8/5 - 29 opinii
kategoria
kolory
Tryptyk "Trzciny" to duża dekoracja z drewna. W jej skład wchodzą trzy niezależne od siebie elementy. Proste kształty dekoracji z pewnością zwrócą uwagę swą formą i nawiązaniem do natury. Ważną rolę odgrywa tu też gra cieni, jakie dekoracja rzuca na ścianę. Elementy można rozwiesić w różnej konfiguracji - razem lub niezależnie od siebie, jako spójny element dekoracyjny.
Prosta w montażu. Będzie się pięknie komponować niemal w każdej przestrzeni.

Wymiary:
3 tablice x (61 x 38 cm)
Grubość: 5,5 cm

Materiał:
Drewniana sklejka
Bezpieczne, ekologiczne farby

Wszystkie nasze produkty wykonujemy osobiście dlatego czas realizacji zamówienia to 7 - 9 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji, prosimy o wcześniejszą informację - sprawdzimy, czy jest to możliwe :)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Silva Design naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie robione wyjątkowe dekoracje • inne wyjątkowe przedmioty kategorii dom - dekoracjeręcznie robione Silva Design
dekoracje Silva-Design / dekoracje:
koszyk
zamknij