KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Jedwabna

Jedwabna malowana apaszka koła-szarości orange chustki apaszki
ręczne wykonanie chustki i apaszki jedwabna malowana apaszka - koła-szarości i orangetrendy chustki i apaszki jedwab jedwabna malowana apaszkaszare chustki i apaszki jedwabna-apaszka jedwabna malowana apaszka

Jedwabna malowana apaszka - koła-szarości i orange

107 zł
ręczne wykonanie chustki i apaszki jedwabna malowana apaszka - koła-szarości i orange
projektant
Delikatna, ręcznie malowana, jedwabna apaszka o wzorze przenikających się dużych kropek. Wzór namalowany w odcieniach szarości i pomarańczu. Apaszka podpisana przez autorkę. Wymiary apaszki to 55 x 55cm.

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.

Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Szal zapakowany jest w ręcznie malowaną ekologiczną torebkę.
Podaruj sobie jedwabną przyjemność?

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów produktu.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 13,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Malowany Jedwab naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręczne wykonanie trendy chustki i apaszki   • dodatki - chustki i apaszkiręczne wykonanie Malowany Jedwab
Malowany-Jedwab chustki i apaszki:
koszyk
zamknij