KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Dekory

Dekory cztery ornamenty turkusie ceramika pracowniazona kafle
hand-made ceramika dekory cztery ornamenty w turkusie.trendy ceramika dekory cztery ornamenty w turkusie.ceramika kafle dekory cztery ornamenty w turkusie.kafle ceramika dekory cztery ornamenty w turkusie.trendy ceramika kafle dekory cztery ornamenty w turkusie.ceramika kafle dekory cztery ornamenty w turkusie.

Dekory cztery ornamenty w turkusie.

134 zł
hand-made ceramika dekory cztery ornamenty w turkusie.
projektant
oceny
5/5 - 17 opinii
kategoria
kolory
Cztery dekory ceramiczne z misternymi, lekko wypukłymi ornamentami. Wykonane z jasnej gliny, pokryte błyszczącym turkusowym. Odporne na wodę, ścieranie, wysokie i niskie temperatury. Można wkleić je między innymi kaflami na ścianie lub po prostu zawiesić w dowolnym miejscu (każdy dekor posiada z tyłu otwór, umożliwiający zawieszenie). Polecam serdecznie.

Kolor: turkus No. 1

Wymiary jednego dekoru:
10 cm x 10 cm,
grubość 1,5 cm.

Cena obejmuje komplet czterech sztuk.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta pracowniazona naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand-Made trendy ceramika • inne trendy przedmioty kategorii dom - ceramikaHand-Made pracowniazona
ceramika pracowniazona / ceramika:
koszyk
zamknij