KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
WHW

Whw taste big gold heart red string bransoletki hand works
ręcznie zrobione bransoletki whw taste big gold heart on red stringwyjątkowe bransoletki delikatna whw taste big gold heart on red

WHW Taste Big Gold Heart On Red String

przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem W Hand Works - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
5/5 - 48 opinii
kategoria
Taste to nasza najdelikatniejsza kolekcja w której wyszliśmy z założenia, że w wielu przypadkach mniej oznacza więcej. Tak powstał dodatek idealny subtelnie podkreślający piękno każdej z Was, a jednocześnie wyjątkowo praktyczny.

Konstrukcja bransoletki opiera się na czerwonym sznureczku nylonowym o specjalnym splocie, który ściągamy aż ze Stanów Zjednoczonych. Charakteryzuje się on niesamowitą wytrzymałością oraz wodoodpornością, przez co śmiało można się w nich kąpać oraz spać.

Podstawą bransoletki jest fasetowane hematytowe serce w kolorze złota. Hematyt mimo swojego metalicznego koloru jest kamieniem naturalnym przez co nie czernieje ani nie zdziera się, a co najważniejsze absolutnie nie uczula.

Zapięcie tworzy specjalny splot przez co bransoletka ma uniwersalny rozmiar i bardzo łatwo się ją reguluje tak by pasowała na każdy z Was.
biżuteria bransoletki WHW Taste Big Gold Heart On Red String
Taste big gold delikatna sznurkowa Projektanta W Hand Works
• ręcznie zrobione wyjątkowe bransoletki • inne wyjątkowe przedmioty kategorii biżuteria - bransoletkiręcznie zrobione W Hand Works
bransoletki W-Hand-Works / bransoletki:
koszyk
zamknij