NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Reveal - Dla-mamy bransoletki

Bransoletka

bransoletki biżuteria

bransoletka z minerałami

prezent dla kobiety

dzien matki

dzień mamy

dzień matki

dla mamy

zielone

REVEAL

dla mamy dzień

dzień matki dzien

dzień mamy prezent dla kobiety

dzien matki bransoletka z minerałami

Bransoletka ze szmaragdem nilu - rainforest v reveal
REVEAL intrygujące bransoletka z minerałami ze szmaragdem nilu
REVEAL Bransoletka ze szmaragdem Nilu - Rainforest
dzien matki
handmade bransoletka ze szmaragdem nilu - rainforestintrygujące bransoletka z-minerałami ze szmaragdem niluprezent dla kobiety bransoletka ze szmaragdem niluprezent dla kobiety bransoletka ze szmaragdem nilu

Bransoletka ze szmaragdem Nilu - Rainforest V

54,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem REVEAL - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 24 opinie
Inspirowana głębokim odcieniem zieleni lasów tropikalnych bransoletka z pięknie mieniącym się szmaragdem Nilu. Butelkowa zieleń to jeden z najmodniejszych od wielu sezonów kolor, a drobne kamienie o fasetowym szlifie sprawiają, że bransoletka idealnie wpisuje się w trend minimalistycznej, a jednocześnie eleganckiej biżuterii. Bransoletka zakończona jest łańcuszkiem regulacyjnym z ozdobnym kamieniem - dzięki temu jest "bezpiecznym" wyborem na prezent.

SZMARAGD NILU - kamień syntetyczny, ma moc ochrony przed magią i klątwami. Przypisuje mu się dobroczynne właściwości: radość, szczęście, spokój, harmonię i nadzieję.

Zastosowane materiały: kamienie syntetyczne (szmaragd Nilu) o średnicy 3 mm, linka jubilerska, stal szlachetna (chirurgiczna)

Rozmiar oznacza całkowitą długość bransoletki, wraz z zapięciem (bez łańcuszka regulacyjnego). Prosimy pamiętać, że bransoletka na lince jubilerskiej jest sztywna.

Produkt wysyłamy w eleganckim opakowaniu.

Dlaczego to świetny pomysł na prezent? Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim pudełeczku przewiązanym wstążką, w którym znajdziesz także bilecik z informacją o zastosowanych minerałach i ich właściwościach. Całość zapakowana jest tak, że możesz od razu wręczyć piękny upominek!
OPINIE / rozwiń >
•   HandMade intrygujące bransoletki   • biżuteria - bransoletkiHandMade reveal
reveal bransoletki: