NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Reveal - Dzień-matki bransoletki

Bransoletka

bransoletki biżuteria

prezent dla żony

dzień mamy

prezent dla niej

kwarc różowy

dzień matki

różowe

srebrne

REVEAL

dzień matki mamy

kwarc różowy bransoletka

prezent dla niej dla żony

REVEAL: prezent-dla-żony bransoletka dzień-mamy prezent-dla-niej
Bransoletka z kwarcem - Kamieniem Miłości prezent dla-żony
bransoletka
Bransoletka z kwarcem - Kamieniem Miłości
REVEAL Bransoletka z kwarcem - Kamieniem Miłości
handmade bransoletka z kwarcem - kamieniem miłościprezent dla żony bransoletka z kwarcem - kamieniemróżowe prezent dla żony bransoletka z kwarcem - kamieniemdzień mamy bransoletka z kwarcem - kamieniemdzień mamy bransoletka z kwarcem - kamieniem

Bransoletka z kwarcem - Kamieniem Miłości

54,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem REVEAL - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 26 opinii
Delikatna, jasnoróżowa bransoletka z niezwykłym minerałem - kwarcem różowym, zwanym Kamieniem Miłości. Drobne kamienie o fasetowym szlifie pięknie odbijają światło, dzięki czemu bransoletka idealnie wpisuje się w trend minimalistycznej, a jednocześnie eleganckiej biżuterii. Poszczególne minerały delikatnie różnią się stopniem połysku, przypominając momentami "oszronioną" powierzchnię. Dzięki temu całość prezentuje się niebanalnie i podkreśla naturalną formę kamieni.

KWARC RÓŻOWY - Kamień Miłości. Pomaga budować harmonijne i pełne relacje z innymi ludźmi i naturą oraz odczytywać swój stan emocjonalny - a co za tym idzie - łatwiej podejmować decyzje. Astrologicznie jest szczególnie ważnym kamieniem dla osób spod znaku Byka i Wagi.

Zastosowane materiały: kamienie półszlachetne (kwarc różowy) o średnicy 3 mm, linka jubilerska, stal szlachetna (chirurgiczna)

Rozmiar: dostępny jest rozmiar 17 cm i 17,5 cm. Rozmiar oznacza całkowitą długość bransoletki, wraz z zapięciem (prosimy pamiętać, że bransoletka na lince jubilerskiej jest sztywna). Prosimy o wybór rozmiaru i komentarz do zamówienia.

Dodatkowo bransoletki posiadają łańcuszek regulacyjny o długości 3,5 cm (widoczny na zdjęciach), dzięki czemu zakup bransoletki na prezent jest bezpieczniejszy.

Podana cena dotyczy 1 sztuki. Produkt wysyłamy w eleganckim opakowaniu.
OPINIE / rozwiń >
•   handmade bransoletki   • biżuteria - bransoletkihandmade reveal
reveal bransoletki: