NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Langner design - Unisex bransoletki

Bransoleta

bransoletki biżuteria

miedziana bransoleta

bransoleta energetyzująca

miedź prezent

czerwone

brązowe

szare

Langner-Design

unisex miedź

prezent bransoleta energetyzująca

miedź miedziana bransoleta

Langner Design? miedziana-bransoleta bransoleta-energetyzująca
miedziana bransoleta
Bransoleta z miedzi, skręcana - energetyzująca
Bransoleta z miedzi, skręcana - energetyzująca miedz
hand-madehand made miedziana bransoleta z miedzi, skręcanabrązowe bransoleta energetyzująca z miedzi, skręcanamiedziana bransoleta czerwone z miedzi, skręcana

Bransoleta z miedzi, skręcana

110,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Langner Design - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 68 opinii
Bransoleta wykonana z rurki miedzianej fi 10 mm, która najpierw została młotkiem spłaszczona a następnie skręcona i ponownie ręcznie kuta młotkiem, repusowana, kształtowana, trawiona, czerniona, szlifowana, przecierana, polerowana.

Może być zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny.

Noszenie miedzianych bransolet ma pozytywny wpływ na Twój organizm - czytaj w google.

Rozmiar wewnętrzny: 18,5cm, można regulować w zakresie /- 1,5-2cm. Zmierz obwód swojego nadgarstka, pamiętając, że wewnętrzny obwód bransolety musi być większy o 1 - 2 cm.

W gratisie otrzymujesz specjalną ściereczkę do czyszczenia biżuterii niemieckiej firmy Silbo o wymiarach 10x12cm. Ściereczka posłuży nawet 2-3 lata, jeśli będzie przechowywana w szczelnie zamkniętym woreczku. Ściereczki nie wolno prać! Silne zabrudzenia można czyścić ściereczką zwilżoną w jednym miejscu kroplą wody. Jest to najlepsza ściereczka, która czyści wyroby ze srebra, złota i metali kolorowych oprócz aluminium. Ściereczka stanowi 1/4 oryginalnego rozmiaru, pakuję 3 sztuki w woreczki strunowe a jedną w oryginalny woreczek, dodaję losowo wybrany. Wyroby z aluminium po pewnym czasie pokrywają się cienką warstwą przezroczystych tlenków i nie wymagają czyszczenia. Wyroby aluminiowe, kiedy są naprawdę bardzo zmatowione i brudne, najlepiej czyścić plastikowym pilnikiem do paznokci o gradacji powyżej 240 (im wyższa gradacja - tym większy uzyskasz połysk). Takimi pilniczkami można też czyścić mocno utlenione i zabrudzone wyroby z miedzi, alpaki i mosiądzu.

Dostępne inne rozmiary: od 18 do 24 cm. UWAGA: każdy egzemplarz będzie nieco inny, gdyż wytwarzanie tego wzoru charakteryzuje się nieprzewidywalnością układu zwojów.

Szerokość: ok. 15 mm

Waga: ok. 40 g
OPINIE / rozwiń >
•   hand-made bransoletki   • biżuteria - bransoletkibransoletki langner design
langner-design bransoletki: