Zegar drewniany pokryty farbą tablicową zegary dwa tak
handmade zegary zegar drewniany pokryty farbą tablicowąunikalne zegary zegar drewniany pokryty farbązegary farbatablicowa zegar drewniany pokryty farbąfarbatablicowa zegary zegar drewniany pokryty farbąunikalne zegary farbatablicowa zegar drewniany pokryty farbązegary farbatablicowa zegar drewniany pokryty farbą

Zegar drewniany pokryty farbą tablicową

80 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
65 zł
handmade zegary zegar drewniany pokryty farbą tablicową
projektant
oceny
5/5 - 3 opinie
kategoria
dom > zegary
kolory
Materiał: drewno sosnowe klejone
Kolor: czarny
Wymiary: średnica 34 cm

Zegar został wykonany z drewna sosnowego o grubości 4 mm. Pomalowany jest czarną farbą tablicową, dzięki czemu pozostawia właścicielowi (i nie tylko) możliwość uwolnienia swojej artystycznej duszy! Możesz na nim przekazać bliskim codzienne pozdrowienia lub po prostu coś narysować - nie krępuj się i nie ograniczaj cały zegar jest do Twojej dyspozycji :).
Zegar jest naprawdę duży i ładnie prezentuje się na ścianie - jego średnica to 34 cm. Do zegara dołączony jest mechanizm płynący - nie wydaje odgłosów tykania - posiadający zawieszkę oraz bateria 1,5V AA.
Istnieje możliwość wybrania koloru wskazówek:
- czarne prostokątne,
- czarne łezki,
- czerwone prostokątne,
- złote łezki.

UWAGA! Przy składaniu zamówienia prosimy o informację, które wskazówki mamy dołączyć do zegara. W innym przypadku, wyślemy domyślny rodzaj.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Dwa Tak naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade unikalne zegary • inne unikalne przedmioty kategorii dom - zegaryHandMade Dwa Tak
zegary Dwa-Tak / zegary:
koszyk
zamknij