Zegar drewniany diament zegary dwa tak duży
handmade zegary zegar drewniany diamentzegary zegar drewniany diamentczarne zegary zegar drewniany diamentduży zegary zegar drewniany diamentzegary duży zegar drewniany diamentzegary duży zegar drewniany diamentduży zegary zegar drewniany diament

Zegar drewniany diament

80 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
65 zł
handmade zegary zegar drewniany diament
projektant
oceny
5/5 - 3 opinie
kategoria
dom > zegary
kolory
Materiał: drewno sosnowe klejone
Kolor (opcje): surowy, bezbarwny, biały, szary, czarny, pastelowy pomarańczowy, ciemny czerwony, groszkowy zielony, niebieski
Wymiary: 33x33x0,8cm

Zegar został wykonany z drewna sosnowego o grubości 4 mm. Zegar posiada strukturę 3D - czarne krawędzie są wypukłe, natomiast biały środek jest obniżony. Na Twoje życzenie możemy wykonać różne wersje kolorystyczne.
Zegar jest naprawdę duży i ładnie prezentuje się na ścianie - jego wymiary maksymalne to 33x33cm. Do zegara dołączony jest mechanizm płynący - nie wydaje odgłosów tykania - posiadający zawieszkę oraz bateria 1,5V AA.
Istnieje możliwość wybrania koloru wskazówek:
- czarne prostokątne,
- czarne łezki,
- czerwone prostokątne,
- złote łezki.
UWAGA! Przy składaniu zamówienia prosimy o informację, które wskazówki mamy dołączyć do zegara. W innym przypadku, wyślemy domyślny rodzaj.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Dwa Tak naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade zegary • inne przedmioty kategorii dom - zegaryHandMade Dwa Tak
zegary Dwa-Tak / zegary:
koszyk
zamknij