KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Zaproszenie

Zaproszenie kwiaty no2 115x165mm zaproszenia druklove ślub natura
ręcznie wykonane zaproszenia zaproszenie kwiaty no2 115x165mm b6ręcznie wykonane zaproszenia ślub zaproszenie kwiaty no2 115x165mm b6turkusowe zaproszenia zaproszenie kwiaty no2 115x165mm b6ślub zaproszenia różowe zaproszenie kwiaty no2 115x165mm b6ręcznie wykonane zaproszenia natura zaproszenie kwiaty no2 115x165mm b6

Zaproszenie KWIATY No2 115x165mm B6

7 zł
ręcznie wykonane zaproszenia zaproszenie kwiaty no2 115x165mm b6
projektant
oceny
4,8/5 - 59 opinii
kategoria
Zaproszenie KWIATY No2 inspirowane jest delikatną naturą kwiatu. Zaproszenie jest proste i eleganckie. Możliwa jest zmiana kolorystyki poszczególnych elementów.
Zaproszenie wykonane jest z białego gładkiego papieru o gramaturze 300g i ma ostre rogi. Na rzeczenie Klienta rogi mogą zostać zaokrąglone.
W komplet każdego zaproszenia wchodzi dopasowana biała koperta. Na specjalne życzenie może być kolorowa ale wtedy może ulec termin dostawy.
Na życzenie Klienta możemy dopasować wstążeczkę.
Po złożeniu zamówienia, wykonywane są dla Klienta wizualizacje zaproszenia (do 2 poprawek).
Do zaproszenia można zamówić pasujące dodatki takie jak SAVE THE DATE, winietki dla Gości, zawieszki, banery, Księga Gości i wiele innych.
Wszelkiego rodzaju modyfikacje kolorystyczne lub czcionkowe są możliwe. Zachęcam do rozmowy i zadawania pytań.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta DrukLove naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
ręcznie wykonane zaproszenia • inne ręcznie wykonane przedmioty kategorii ślub - zaproszeniaprace DrukLove
zaproszenia Druk-Love / ślub:
koszyk
zamknij