KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Czas

Czas książkę zakładka pudełku zakładki wrzosowisko książki kot
handmade zakładki czas na książkę - zakładka w pudełkuzakładki zakładka czas na książkę -czarne zakładki zakładka czas na książkę -kot zakładki czas na książkę - zakładka

Czas na książkę - zakładka w pudełku

36,99 zł
handmade zakładki czas na książkę - zakładka w pudełku
projektant
oceny
4,9/5 - 982 opinie
kategoria
kolory
Oryginalna zakładka do książki wykonana z elementów posrebrzanych, ozdobiona kaboszonem z grafiką oraz lawą wulkaniczną i kryształkiem Swarovskiego 4 mm i zawieszką zegarem. Długość zakładki 12 cm. Wielkość kaboszonu 3 cm. Długość elementu ozdobnego 9,5 cm. Kaboszon na rewersie również ma motyw zegara.
Zakładka zapakowana w eleganckie pudełeczko (pudełeczko może różnić się kolorem od tego widocznego na zdjęciu). Polecamy!
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 6,80 zł
• Przesyłka Kurier: 10,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Wrzosowisko naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade zakładki • inne przedmioty kategorii akcesoria - zakładkiHandmade Wrzosowisko
zakładki Wrzosowisko / zakładki:
koszyk
zamknij