KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na drobiazg!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Wisior

Wisior onyks stal chiruriczna wire wrapping wisiorki agata
ręcznie wykonane wisiorki wisior onyks, stal chiruriczna, wire wrappinggustowne wisiorki wrapping wisior onyks, stal chiruricznawisiorki stal wisior onyks, chiruricznastal wisiorki wisior onyks, chiruriczna

Wisior onyks, stal chiruriczna, wire wrapping

140 zł
ręcznie wykonane wisiorki wisior onyks, stal chiruriczna, wire wrapping
projektant
oceny
5/5 - 12 opinii
kategoria
kolory
Uroczy wisiorek z fantazyjnie oplecioną kulą fasetowanego onyksu. Wykonany w pojedyńczym egzemplarzu, ręcznie, ze stali chirurgicznej.

Szerokość: 2,5cm
Długość całkowita: 3,7cm.
Zawieszony został na łańcuszku ze stali chirurgicznej o długości 50cm.

Onyks jest symbolem siły i mocy. Jest pomocny w trudnych i skomplikowanych sytuacjach życiowych. Pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Wzmacnia zdolność do odczytywania znaków od duchowych przewodników. Wzmacnia samokontrolę i wytrwałość. Osłabia jednocześnie gwałtowność w okazywaniu uczuć i emocji.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Agata Rozanska naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie wykonane gustowne wisiorki • inne gustowne przedmioty kategorii biżuteria - wisiorkiRęcznie wykonane Agata Rozanska
wisiorki Agata-Rozanska / wisiorki:
koszyk
zamknij