KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na suwenir!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Gra

Gra logiczna słowna drewna bambusowego ślub dwa tak prezent
handmade ślub gra logiczna - słowna z drewna bambusowegohandmade ślub gra logiczna - słowna z drewnaślub gra logiczna - słowna z drewnaślub gra logiczna - słowna z drewnahandmade ślub gra logiczna - słowna z drewnaślub gra logiczna - słowna z drewnaślub gra logiczna - słowna z drewnahandmade ślub gra logiczna - słowna z drewna

Gra logiczna - słowna z drewna bambusowego

390 zł
handmade ślub gra logiczna - słowna z drewna bambusowego
projektant
oceny
5/5 - 3 opinie
kategoria
kolory
Materiał: drewno bambusowe
Kolor: karmelowy - surowy
Wymiary: 28,5x3,5x28,5cm
Prezentowana gra słowna została wykonana z drewna bambusowego o grubości 4 mm.
W planszy wycięliśmy kieszenie na literki, zapobiega to ich przesuwaniu podczas gry. Wewnątrz pudełka znajduje się schowek na wszystkie elementy gry. Zamknięcie otwiera się poprzez wysunięcie spodu. Całość sprawia, że gra nadaje się zarówno do użytku domowego jak i w czasie podróży. Dolne wieczko jest dobrze spasowane, co zapobiega samoistnemu otwarciu schowka.
Dodatkowo istnieje możliwość wykonania BEZPŁATNIE dowolnego graweru na zamknięciu schowka, dlatego gra idealnie nadaje się jako prezent dla Nowożeńców lub kogoś bliskiego. W przypadku wyboru takiej możliwości prosimy o podanie informacji podczas składania zamówienia, wówczas skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.
Zestaw zawiera:
⦁ planszę wraz ze schowkiem,
⦁ 4 szt podstawek pod literki,
⦁ 100 szt literek.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Dwa Tak naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
HandMade ślub • inne handmade przedmioty kategorii ślubprace Dwa Tak
koszyk
zamknij