KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na upominki!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Zestaw

Zestaw pudełek obrączki koperty ślub biala konwalia drewno
hand made ślub zestaw pudełek - na obrączki i na kopertyoryginalne ślub drewno zestaw pudełek - na obrączki ibrązowe ślub drewno zestaw pudełek - na obrączki ipudełko ślub zestaw pudełek - na obrączki ioryginalne ślub pudełko zestaw pudełek - na obrączki i

Zestaw pudełek - na obrączki i na koperty

199 zł
hand made ślub zestaw pudełek - na obrączki i na koperty
projektant
oceny
4,9/5 - 30 opinii
kategoria
Zestaw pudełek - duża skrzynia na koperty ślubne z wiekiem, która stanowi nie tylko praktyczny dodatek, ale również pamiątkę na lata. Skrzynia jest wykonana z drewna, wieko zdobią 2 ażurowe serca, natomiast wewnątrz znajdują się imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Wymiary to: 40 x 30 x 14cm.
Do kompletu wykonana została skrzyneczka na obrączki w tym samym stylu. Wymiary pudełka na obrączki to 16cm x 12cm x wys. 4cm. Wewnątrz znajdują się dwie przytwierdzone na stałe poduszki, z koronką, która przytrzymuje obrączki na miejscu.

Produkt jest wykonywany na zamówienie i czas jego realizacji to 10dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 18,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Biala Konwalia naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand Made oryginalne ślub • inne oryginalne przedmioty kategorii ślubHand Made Biala Konwalia
ślub Biala-Konwalia / ślub:
koszyk
zamknij