KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Niekończący

Niekończący się przepiśnik elegantki imienny scrapbooking notesy
ręcznie zrobione scrapbooking notesy niekończący się przepiśnik elegantki - imiennyręcznie zrobione scrapbooking notesy przepiśnik niekończący sięczarne scrapbooking notesy książka niekończący się przepiśnikprzepiśnik scrapbooking notesy różowe niekończący sięręcznie zrobione scrapbooking notesy przepisy niekończący się przepiśnik

Niekończący się Przepiśnik Elegantki - imienny

69,99 zł
ręcznie zrobione scrapbooking notesy niekończący się przepiśnik elegantki - imienny
projektant
oceny
4,9/5 - 1057 opinii
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Posiada 100 kartek do przepiśników w kratkę. Kartki zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do Przepiśników - zdobione delikatnym motywem, mają miejsce na napisanie nazwy potrawy. Przepisy można zapisywać na kartkach, wklejać lub wpinać jak do segregatora - przepiśnik jest na otwieranych kołach - więc 100 kartek to dopiero początek, gdyż Przepiśnik pomieści o wiele więcej ;) Przepiśnik zamykany na gumkę, ozdobiony elementami 3D. Rogi okładki zabezpieczone przed zniszczeniem ozdobnymi okuciami, dziurki zanitowane.
Na okładce możemy umieścić imię przyszłej Właścicielki przepiśnika. Imię prosimy podać w uwagach do zamówienia. Nie ma możliwości zmiany wyrazu "przepisy" na inny - personalizacja obejmuje wyłącznie imię. Polecamy!
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Wrzosowisko naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Ręcznie zrobione scrapbooking notesy • inne ręcznie zrobione przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking notesyprace Wrzosowisko
scrapbooking notesy Wrzosowisko / scrapbooking notesy:
koszyk
zamknij