Gruby album lat scrapbooking albumy qachna
ręczne wykonanie scrapbooking albumy gruby album do 10 lattrendy scrapbooking albumy album gruby do 10 latscrapbooking albumy gruby album do 10 latscrapbooking albumy gruby album do 10 lat

GRUBY ALBUM DO 10 LAT

300 zł
ręczne wykonanie scrapbooking albumy gruby album do 10 lat
projektant
oceny
4,9/5 - 50 opinii
tagi
kolory
Przedmiotem aukcji jest gruby album specjalnie przygotowany dla chłopca od urodzenia do 10 lat. Na każdy rok mamy jedną kartkę, dokładnie na te najważniejsze zdjęcia by móc potem oglądać jak nasze dziecko się zmienia. Są też miejsca na ważniejsze uroczystości typu chrzest, komunia itp z przodu obowiązkowo metryczka. To przepiękny pomysł na prezent z okazji urodzenia dziecka :)
Album formatu A4 posiada aż 13 kart, każda zdobiona w kolorach jakie sobie wymarzysz, polecam na prezent.
Album jest przykładowy i został stworzony specjalnie dla IWO ale mogę stworzyć coś specjalnie dla Ciebie :)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta qachna naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie trendy scrapbooking albumy • inne trendy przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking albumyRęczne wykonanie qachna
koszyk
zamknij