Album drewnianym pudełku dla nauczyciela scrapbooking albumy
hand-made scrapbooking albumy album w drewnianym pudełku dla nauczycielascrapbooking albumy album w drewnianym pudełku dlascrapbooking albumy album w drewnianym pudełku dlascrapbooking albumy album w drewnianym pudełku dla

Album w drewnianym pudełku dla nauczyciela

250 zł
hand-made scrapbooking albumy album w drewnianym pudełku dla nauczyciela
projektant
oceny
5/5 - 86 opinii
tagi
kolory
Przedmiotem zakupu jest przepiękny zestaw w prezencie dla nauczyciela. W skład zestawu wchodzi album posiadający w środku 30 kartek oraz dwóch zdobionych okładek oraz pięknego drewnianego pudełka zrobionego w tym samym stylu.
To piękny prezent od dzieci kończących trzecią klasę, z pewnością każda Pani będzie zadowolona z takiego podarunku, podarunku prosto z serca :) tym bardziej że na kartkach oprócz zdjęć dzieciaczków będą napisy i rysunki :)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta qachna naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made scrapbooking albumy • inne przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking albumyhand-made qachna
scrapbooking albumy qachna / scrapbooking albumy:
koszyk
zamknij