Portfel slim portfele mirons leather goods klasyczny
handmade portfele portfel slimwyjątkowe portfele portfel slimportfele klasyczny portfel slim

Portfel Slim

99 zł
handmade portfele portfel slim
oceny
5/5 - 2 opinie
kategoria
kolory
Jest stworzony z jednego kawałka skóry dla ludzi lubiących oryginalność i wyjątkowość. Minimalistyczny portfel slim z naturalnej skóry Horween ma dużo miejsca na banknoty oraz slot na 4 karty bankowe.
Wymiary:
10,2cm x 7,5cm x 0,7 cm

Ten produkt został wyprodukowany ze skóry Horween. The Horween Leather Company produkuje skóry najwyższej jakości od 1905 roku. Siedziba firmy oraz główna garbarnia znajduje się w Chicago, Illinois. Głównie skóry Horween używają do produkcji butów, torebek, pasków, portfeli. Z tej skóry produkują się piłki do NFL (Narodowa Liga Futbolowa) i NBA (National Basketball Association), ponadto firma może pochwalić się współpracą z takimi markami jak: Nike, Reebok, Adidas, Wilson, New Balance, Vans, Timberland.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,50 zł
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Mirons Leather Goods naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade wyjątkowe portfele • inne wyjątkowe przedmioty kategorii akcesoria - portfeleHandmade Mirons Leather Goods
portfele Mirons-Leather-Goods / akcesoria:
koszyk
zamknij