Portfel slim portfele mirons leather goods klasyczny
handmade portfele portfel slimwyjątkowe portfele portfel slimportfele klasyczny portfel slimklasyczny portfele portfel slim

Portfel Slim

99 zł
handmade portfele portfel slim
kategoria
kolory
Jest stworzony z jednego kawałka skóry dla ludzi lubiących oryginalność i wyjątkowość. Minimalistyczny portfel slim z naturalnej skóry Horween ma dużo miejsca na banknoty oraz slot na 4 karty bankowe.
Wymiary:
10,2cm x 7,5cm x 0,7 cm

Ten produkt został wyprodukowany ze skóry Horween. The Horween Leather Company produkuje skóry najwyższej jakości od 1905 roku. Siedziba firmy oraz główna garbarnia znajduje się w Chicago, Illinois. Głównie skóry Horween używają do produkcji butów, torebek, pasków, portfeli. Z tej skóry produkują się piłki do NFL (Narodowa Liga Futbolowa) i NBA (National Basketball Association), ponadto firma może pochwalić się współpracą z takimi markami jak: Nike, Reebok, Adidas, Wilson, New Balance, Vans, Timberland.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,50 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Mirons Leather Goods naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade wyjątkowe portfele • inne wyjątkowe przedmioty kategorii akcesoria - portfeleHandmade Mirons Leather Goods
koszyk
zamknij