Portfel skórzany czekoladowy portfele mirons leather goods
handmade portfele portfel skórzany czekoladowytrendy portfele portfel skórzany czekoladowyszare portfele portfelik portfel skórzany czekoladowy

Portfel Skórzany Czekoladowy

249 zł
handmade portfele portfel skórzany czekoladowy
oceny
5/5 - 2 opinie
kategoria
Portfel, w którym pojemność i rozmiar wzajemnie się nie wykluczają. Kompaktowy, minimalistyczny portfel bez problemu zmieści się w prawie każdej torebce. Zaskoczy każdego wygodą użytkowania oraz funkcjonalnością. Ma cztery sloty na karty (zmieści do 12 kart), kieszonkę z zamkiem japońskiej firmy YKK oraz kieszeń na gotówkę. Jest zrobiony z naturalnej włoskiej skóry, która nie ściera się i nie rysuje.
Wymiary:
20cm x 9cm x 1cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,50 zł
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Mirons Leather Goods naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade trendy portfele • inne trendy przedmioty kategorii akcesoria - portfele • trendy akcesoria • HandMade Mirons Leather Goods
portfele Mirons-Leather-Goods / akcesoria:
koszyk
zamknij