Duża czerwona poduszki juliannad poduszka dziergana
ręczne wykonanie poduszki duża czerwonapoduszki poduszka duża czerwonapoduszki dziergana duża czerwonadziergana poduszki duża czerwona

Duża czerwona

200 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
170 zł
ręczne wykonanie poduszki duża czerwona
projektant
oceny
5/5 - 4 opinie
kategoria
kolory
Ta bardzo oryginalna i pracochłonna poduszka wykonana jest na drutach z miękkiej, nieuczulającej, "niegryzącej" i niemechacącej się włóczki akrylowej w pięknym czerwonym kolorze. Zarówno kolor jak i autorski wzór nadają poduszce niepowtarzalny charakter. Świetnie ożywia wnętrze, a z poduszką Czerwone sploty stanowić może komplet. Jest też pomysłem na wyjątkowy prezent.
Wymiary 50 x 50 cm, wypełnienie poliestrowe.
Poszewkę prać ręcznie w temp 30st, delikatnie wycisnąć, najlepiej w ręcznik, suszyć na płasko, nie prasować, nie wirować.
Wypełnienie również polecam prać ręcznie.
Termin realizacji zamówienia 5 - 7(max) dni roboczych (staram się szybciej).
Dostępna jedna sztuka, w przypadku chęci kupna większej ilości proszę o kontakt, orientacyjny czas wykonania kolejnej sztuki 7 dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 11,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta JuliannaD naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie poduszki • inne przedmioty kategorii dom - poduszkiRęczne wykonanie JuliannaD
poduszki JuliannaD / poduszki:
koszyk
zamknij