KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Biedroneczki

Biedroneczki są kropeczki chwalą sobie srebrny pierścionek
ręczne wykonanie pierścionki biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie - srebrny pierścionek z koralemręczne wykonanie pierścionki srebro biedroneczki są w kropeczki i toczarne pierścionki koral biedroneczki są w kropeczki i tosrebro pierścionki czerwone biedroneczki są w kropeczki i toręczne wykonanie pierścionki prezent biedroneczki są w kropeczki i topierścionki prezent biedroneczki są w kropeczki i toprezent pierścionki biedroneczki są w kropeczki i toręczne wykonanie pierścionki prezent biedroneczki są w kropeczki i to

Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie - srebrny pierścionek z koralem

420 zł
ręczne wykonanie pierścionki biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie - srebrny pierścionek z koralem
projektant
oceny
5/5 - 40 opinii
kategoria
Baśniowy pierścionek, wykonany w całości ręcznie ze srebra próby 930 i 999. Ozdobiony koralami w formie pastylki (średnica 10mm) i dwóch małych kuleczek. Ręcznie wykonana obrączka, młotkowana, ozdobiona lutowanymi, srebrnymi elementami, mocno oksydowana, drapana i polerowana. Szerokość obrączki od 17mm do 5mm. Regulowana obrączka owija się wokół palca. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 14,50 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta miechunka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Ręczne wykonanie pierścionki • inne ręczne wykonanie przedmioty kategorii biżuteria - pierścionkiprace miechunka
pierścionki miechunka / pierścionki:
koszyk
zamknij