Obraz płótnie wdzięk 70x50cm artystki adriany laube obrazy

Obraz na płótnie WDZIĘK 70x50cm artystki Adriany Laube

150 zł
handmade obrazy obraz na płótnie wdzięk 70x50cm artystki adriany laube
oceny
5/5 - 11 opinii
kategoria
dom > obrazy
Obraz farbami akwarelowymi z dodatkiem piórka "Wdzięk" autorstwa artystki plastyka Adriany Laube wydrukowany na najwyższej jakości matowym płótnie Canvas o wysokiej gramaturze 250g/m2, o wymiarach 100x70cm. Płótno naciągnięte na solidny, sosnowy blejtram. Zadrukowane ściany boczne. Bezwonny, ekologiczny druk. Doskonałe przejścia tonalne. Fotograficzna jakość. Perfekcyjne odwzorowanie barw. Płótno gotowe do zawieszenia.
Kliny i zawieszka w zestawie.

Istnieje możliwość zamówienia obrazu na płótnie o innych wymiarach-zainteresowanych proszę o wiadomość na e-maila. Czas realizacji zamówienia 6-9 dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 25,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Adriana Laube Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade obrazy • inne przedmioty kategorii dom - obrazy • trendy dom • HandMade Adriana Laube Art
obrazy Adriana-Laube-Art / dom:
koszyk
zamknij