Obraz płótnie banksy pokojówka 120x80 20010 obrazy vaku dsgn
handmade obrazy obraz na płótnie - banksy pokojówka - 120x80 cm (20010)obrazy banksy obraz na płótnie - pokojówkabiałe obrazy streetart obraz na płótnie - banksy pokojówkabanksy obrazy brązowe obraz na płótnie - pokojówkaobrazy mur obraz na płótnie - banksy pokojówka

Obraz na płótnie - BANKSY POKOJÓWKA - 120x80 cm (20010)

169 zł
handmade obrazy obraz na płótnie - banksy pokojówka - 120x80 cm (20010)
projektant
oceny
4,9/5 - 115 opinii
kategoria
dom > obrazy
DESIGN: Piękny obraz o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie ubarwi ściany każdego wnętrza. Ty też możesz mieć oryginalne dzieło sztuki najwyższej jakości w swoim domu!

AUTORSKI PROJEKT: Unikatowy wzór wykonany techniką cyfrową przez grafika-artystę specjalnie na potrzeby druku na płótnie. Niedostępny nigdzie indziej!

JAKOŚĆ DRUKU: 8-kolorowy zestaw markowych, ekologicznych i bezwonnych tuszy technologii Ultrachrome K3 firmy EPSON gwarantuje fotograficzną jakość wydruku, doskonałe przejścia tonalne i trwałość kolorów do 100 lat.

JAKOŚĆ WYKONANIA: Najwyższej jakości zadrukowane płótno naciągnięte na solidne, sosnowe krosno malarskie. Każdy obraz posiada w standardzie kliny napinające oraz zawieszkę do powieszenia obrazu.

REALIZACJA: Od momentu wpłynięcia płatności czas nadania przesyłki to 5 do 10 dni roboczych. Paczki starannie zabezpieczone folią pęcherzykową i sztywnym kartonem.

Wymiary: 120x80x2cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 20,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta VAKU DSGN naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade obrazy • inne przedmioty kategorii dom - obrazyHandMade VAKU DSGN
obrazy VAKU-DSGN / dom:
koszyk
zamknij