Worek waterproof grey aquamarine ramię pracownia mana manamana
ręczne wykonanie na ramię worek waterproof grey aquamarineręczne wykonanie na ramię manamana worek waterproof grey aquamarinena ramię pojemna worek waterproof grey aquamarine

Worek waterproof grey aquamarine

189 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
149 zł
ręczne wykonanie na ramię worek waterproof grey aquamarine
oceny
4,8/5 - 498 opinii
kategoria
kolory
Torba wykonana z eko-skóry w kolorze jasnoszarym. Wewnątrz znajduje się mocna, bawełniana podszewka, w niej trzy kieszonki - dwie otwarte i jedna zamykana na zamek. Torba posiada solidne, mocowane na dwa nity uszy wykonane z transparentnej folii i tkaniny w kolorze seledynowym, oraz regulowany pasek z jasnoszarej eko-skóry. Torba zapinana jest na zamek (możliwość zamiany na magnesy - informację taką należy wpisać w uwagi do zamówienia).
Torba dostępna w dwóch rozmiarach:
XL:
szerokość - 50 cm
wysokość - 42 cm
szerokość dna - 16 cm
L:
szerokość - 42 cm
wysokość - 36 cm
szerokość dna - 13 cm

Personalizacja! Na wewnętrznej kieszonce wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów). Podaj taką informację w uwagach do zamówienia, a otrzymasz niepowtarzalną torbę.
Czas realizacji zamówienia: 6 - 10 dni roboczych
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia Mana Mana naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
ręczne wykonanie na ramię • inne ręczne wykonanie przedmioty kategorii torebki - na ramię • wyjątkowe torebki • prace Pracownia Mana Mana
na ramię Pracownia-Mana-Mana / torebki:
koszyk
zamknij