Xxl torba ramię czerwienią fizka handmade torebka
ręcznie zrobione na ramię xxl torba na ramię z czerwieniąunikatowe na ramię torba xxl z czerwieniąbrązowe na ramię torebka xxl torba z czerwieniątorba na ramię czerwone xxl z czerwieniąunikatowe na ramię xxl torba z czerwienią

XXL torba na ramię z czerwienią

158 zł
ręcznie zrobione na ramię xxl torba na ramię z czerwienią
projektant
oceny
4,9/5 - 167 opinii
kategoria
Torba została uszyta z grubo tkanego materiału( w melanżu czerwieni i beżu.) i ekoskóry. Jest dużo większa od A4 i zapinana na suwak. Wewnątrz ma dwie kieszenie na suwaki i dwie płaskie. Rozmiar torby można zmienić zapinając wewnątrz paseczkiem.
Wysokość 36 cm
Szerokość 51 cm
Podstawa 38 x 22 cm
Pasek max130 cm
Rączki max 64 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 17,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Fizka handmade naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie zrobione unikatowe na ramię • inne unikatowe przedmioty kategorii torebki - na ramięręcznie zrobione Fizka handmade
na ramię Fizka-handmade / torebki:
koszyk
zamknij