KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na Podarek!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
TASHPACK

Tashpack szary aztec torba worek mini ramię tasha handmade
hand-made na ramię tashpack szary & aztec - torba worek & mini woreknietuzinkowe na ramię tashpack szary & aztec - torbaniebieskie na ramię shopperbag tashpack szary & aztec - torbatashpack na ramię czerwone szary & aztec - torbanietuzinkowe na ramię worek tashpack szary & aztec - torbana ramię worek tashpack szary & aztec - torba

TASHPACK szary & aztec - TORBA WOREK & MINI WOREK

329 zł
hand-made na ramię tashpack szary & aztec - torba worek & mini worek
projektant
oceny
4,5/5 - 2 opinie
kategoria
TASHPACK szary & aztec

Podwójny egzemplarz toreb składający się z TORBY WORKA oraz MINI WORKA. TORBA WOREK pełni funkcję codziennej shopper bag, natomiast MINI WOREK jest dodatkowym schowkiem, który można nosić zarówno w torbie, jak i oddzielnie. Dzięki dołączonym sznurom, MINI WOREK staje się małą torebką mieszczącą najpotrzebniejsze damskie akcesoria. Materiał wierzchni jest mocny i wytrzymały. W połączeniu z wyszukaną, wzorzystą podszewką torba prezentuje się niepowtarzalnie: cieszy oko nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Niespotykana forma, wysoka jakość tkanin oraz dbałość o każdy detal: to główne cechy TASHPACK.

TORBA WOREK

Wymiary: 48 x 36 x 13 cm

MINI WOREK

Wymiary: 29 x 23 x 9 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Tasha handmade naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand-Made nietuzinkowe na ramię • inne nietuzinkowe przedmioty kategorii torebki - na ramięHand-Made Tasha handmade
na ramię Tasha-handmade / torebki:
koszyk
zamknij