Plecak torba ramię jednym etoi design filcowa filcu plecal
handmade na ramię plecak i torba na ramię w jednym.na ramię filcowa plecak i torba w jednym.czerwone na ramię filcowa plecak i torba w jednym.plecal na ramię plecak i torba w jednym.na ramię plecal plecak i torba w jednym.na ramię plecal plecak i torba w jednym.

Plecak i torba na ramię w jednym.

189 zł
handmade na ramię plecak i torba na ramię w jednym.
projektant
oceny
4,9/5 - 93 opinie
kategoria
Plecak / torba wykonana z wysokiej jakości stabilizowanego filcu o grubości 4 mm mieści format A4. Wewnątrz znajduje się kieszeń zapinaną na zamek oraz kieszonka na telefon. Na przodzie znajduje się kieszeń o wymiarach 28 x 17 x 2 cm, która pomieści tablet 10”. Klapa zapinana jest zapięciem typu tik-tak ułatwiającym otwieranie i schowanym pod paskiem. W środku torba wykończona jest nieprzemakalną codurą. Pasek na ramię i szelki na plecy są odpinane dzięki czemu bardzo szybko i w prosty sposób można zmienić torbę w plecak i na odwrót. Pasek i szelki wykonane zostały z filcu i podszyte taśmą nośną w celu ich wzmocnienia i posiadają znaczny zakres regulacji. Jeżeli chcesz inny zestaw kolorystyczny niż na zdjęciu napisz do nas.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Etoi design naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade na ramię • inne przedmioty kategorii torebki - na ramię • wyjątkowe torebki • HandMade Etoi design
na ramię Etoi-design / torebki:
koszyk
zamknij