Filcowa torba laptop personalizowana-grawerowana dedykacja
hand made na laptopa filcowa torba na laptop 15 - personalizowana-grawerowana dedykacjawyjątkowe na laptopa laptop filcowa torba 15czarne na laptopa laptop filcowa torba 15filc na laptopa filcowa torba laptop 15wyjątkowe na laptopa filc filcowa torba laptop 15na laptopa filc filcowa torba laptop 15filc na laptopa filcowa torba laptop 15wyjątkowe na laptopa filc filcowa torba laptop 15

Filcowa torba na laptop 15 - personalizowana-grawerowana dedykacja

175 zł
hand made na laptopa filcowa torba na laptop 15 - personalizowana-grawerowana dedykacja
projektant
oceny
4,9/5 - 91 opinii
kategoria
Torba na laptopa 15” wykonana z wysokiej jakości stabilizowanego filcu, o grubości 4 mm w połączeniu ze skórą naturalną. Torba dla laptopa 15" mieści format A4 dzięki czemu świetnie nadaje się na uczelnię, czy do pracy. Torba posiada przegrodę zapinaną na rzep, oraz trzy kieszenie: zewnętrzną 28 x 17 x 2 cm, kieszeń wewnętrzną zapinaną na zamek oraz kieszonkę na telefon. W środku torba wykończona jest nieprzemakalną codurą. Pasek na ramię wykonany został z filcu i podszyty taśmą nośną w celu jego wzmocnienia i posiada znaczny zakres regulacji.
Torebkę możesz spersonalizować, wybierając:
1. Kolor filcu torby
2. Kolor podszewki
3. Na przodzie lub klapie torby może zostać przynitowana, wykonana ze skóry etykieta z wygrawerowanym laserem imieniem( fot. A) bądź dedykacją (fot B).
Po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów projektu.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Etoi design naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand Made wyjątkowe na laptopa • inne wyjątkowe przedmioty kategorii torebki - na laptopaHand Made Etoi design
na laptopa Etoi-design / torebki:
koszyk
zamknij