Filcowa torba personalizowana grawerowaną dedykacją logo lub
hand made na laptopa filcowa torba - personalizowana - z grawerowaną dedykacją logo lub grafikąhand made na laptopa torba filcowa - personalizowanabrązowe na laptopa torba filcowa - personalizowanafilc na laptopa filcowa torba - personalizowanahand made na laptopa filc filcowa torba - personalizowanana laptopa filc filcowa torba - personalizowanafilc na laptopa filcowa torba - personalizowana

Filcowa torba - personalizowana - z grawerowaną dedykacją logo lub grafiką

175 zł
hand made na laptopa filcowa torba - personalizowana - z grawerowaną dedykacją logo lub grafiką
projektant
oceny
4,9/5 - 91 opinii
kategoria
Torba została wykonana z wysokiej jakości stabilizowanego filcu, o grubości 4 mm w połączeniu ze skórą naturalną. Torba posiada wydzielone przegrodą miejsce na laptopa 15" i mieści format A4 dzięki czemu świetnie nadaje się na uczelnię, czy do pracy. Torba posiada trzy kieszenie: zewnętrzną 28 x 17 x 2 cm, kieszeń wewnętrzną zapinaną na zamek oraz kieszonkę na telefon. W środku torba wykończona jest nieprzemakalną codurą. Pasek na ramię wykonany został z filcu i podszyty taśmą nośną w celu jego wzmocnienia i posiada znaczny zakres regulacji.
Torebkę możesz spersonalizować, wybierając:
1. Kolor filcu torby
2. Kolor podszewki
3. Na przodzie lub klapie torby może zostać przynitowana, wykonana ze skóry etykieta z wygrawerowanym laserem imieniem( fot. A) bądź dedykacją (fot B).
Po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów projektu.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Etoi design naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Hand Made na laptopa • inne hand made przedmioty kategorii torebki - na laptopaprace Etoi design
na laptopa Etoi-design / torebki:
koszyk
zamknij