Duża grafitowa torebka laptopówka sową laptopa green sheep filc
handmade na laptopa duża grafitowa torebka - laptopówka z sowąna laptopa filc duża grafitowa torebka - laptopówkaczarne na laptopa filc duża grafitowa torebka - laptopówkatorba na laptopa duża grafitowa torebka - laptopówkana laptopa torba duża grafitowa torebka - laptopówkana laptopa torba duża grafitowa torebka - laptopówkatorba na laptopa duża grafitowa torebka - laptopówka

Duża Grafitowa Torebka - Laptopówka z Sową

149 zł
handmade na laptopa duża grafitowa torebka - laptopówka z sową
projektant
oceny
4,9/5 - 435 opinii
kategoria
kolory
Torebka została wykonana z grubego, mocnego, impregnowanego filcu. Prosta, minimalistyczna forma.
Torebka jest bardzo starannie wykonana, wygląda naprawdę ładnie! Szerokość torebki 39cm, wysokość bez rączki - około 33 cm, głębokość około 6,5 cm. Zapięcie na suwak. W środku znajduje się duża filcowa kieszeń (38x25,5cm), do której można wsunąć laptop, tablet lub dokumenty.
Z przodu torebki znajduje się duża kieszonka (z szarego filcu, pod aplikacją z sową) zapinana na metalową napę. Torebka jest bardzo pojemna - mieści format A4. Torebka ma rączkę do noszenia w ręku oraz odpinany, wzmocniony, regulowany pasek o długości około 145cm. Torba zmieści laptopa z ładowarką i jest jeszcze miejsce na dokumenty i inne drobne rzeczy. Większość laptopów 15,6' mieści się w wewnętrznej kieszeni. Lepiej jednak sprawdzić wymiar przed zakupem, rozmiar torby mogę dostosować do laptopa.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł
• Przesyłka Kurier: 17,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Green Sheep naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade na laptopa • inne przedmioty kategorii torebki - na laptopa • trendy torebki • HandMade Green Sheep
na laptopa Green-Sheep / torebki:
koszyk
zamknij