KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Wielorybek

Wielorybek mniejszy czarodziejska chatka wieloryb maskotki
ręcznie wykonane wielorybek mniejszyunikalne wielorybek mniejszyturkusowe wielorybek mniejszymaskotki wielorybek mniejszy

Wielorybek mniejszy

47 zł
ręcznie wykonane wielorybek mniejszy
oceny
4,6/5 - 27 opinii
kategoria
Oto wełniany wielorybek. Został powołany do życia za pomocą szydełka. Mierzy ok 10 cm. Patrzy na świat plastikowymi czarnymi (bezpiecznie montowanymi) oczkami i uśmiecha się od ucha do ucha. Z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem i podniesie na duchu. Wielorybek jest wielkim fanem turkusowego koloru, ale na Twoje życzenie może polubić każdy inny.

Wielorybki powstają na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania po złożeniu zamówienia wynosi 2 tygodnie.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie wykonane unikalne maskotki • inne unikalne przedmioty kategorii dla dziecka - maskotkiRęcznie wykonane Czarodziejska Chatka
Czarodziejska-Chatka / :
koszyk
zamknij