KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Baletnica

Baletnica czerwonej spódnicy maskotki millka tutu królik roczek
hand-made maskotki baletnica w czerwonej spódnicyeleganckie maskotki baletnica w czerwonej spódnicyszare maskotki tutu baletnica w czerwonej spódnicybaletnica maskotki czerwone w czerwonej spódnicyeleganckie maskotki roczek baletnica w czerwonej spódnicymaskotki roczek baletnica w czerwonej spódnicyroczek maskotki baletnica w czerwonej spódnicy

Baletnica w czerwonej spódnicy

80 zł
hand-made maskotki baletnica w czerwonej spódnicy
projektant
oceny
5/5 - 159 opinii
kategoria
PYTAJ- MOŻE DOLECI NA ŚWIĘTA!!!

Ciało uszyte z beżowej bawełny, bluzeczka z szarej bawełny w kwiatuszki. Uszy z jednej strony mają tę samą bawełnę co bluzeczka. Spódnica to dwie warstwy tiulu z kokardką. Niestety sama nie stoi, ale udaje jej się samodzielnie siedzieć. Wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Ma ok 44cm, gdy siedzi ma ok. 23cm.
Przeczytaj TO WAŻNE:
Wyleci do Ciebie 4 DNI ROBOCZE PO WPŁYNIĘCIU PRZELEWU ( Dziś otrzymujesz wiadomość, że Twoje pieniądze wpłynęły na konto- następne 4 dni robocze ja mam na przygotowanie Twojego zamówienia). Przy zamówieniu większej gromady czas realizacji wydłuża się o kolejne 2 dni robocze na sztukę.
Ze względu na ręczne wykonanie, może się bardzo minimalnie różnić od prezentowanej na zdjęciu.

KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Millka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand-Made eleganckie maskotki • inne eleganckie przedmioty kategorii dla dziecka - maskotkiHand-Made Millka
maskotki Millka / dla dziecka:
koszyk
zamknij