KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Skrzynia koperty ślubne lub pamiątki księgi gości biala konwalia
ręcznie zrobione księgi gości skrzynia na koperty ślubne lub pamiątkiunikalne księgi gości pudełko skrzynia na koperty ślubne lub

Skrzynia na koperty Ślubne lub pamiątki

135 zł
ręcznie zrobione księgi gości skrzynia na koperty ślubne lub pamiątki
projektant
oceny
4,9/5 - 8 opinii
kategoria
Duża skrzynia na koperty ślubne z wiekiem, która stanowi nie tylko praktyczny dodatek, ale również pamiątkę na lata, w której można przechowywać ślubne wspomnienia. Skrzynia jest wykonana z drewna i zabezpieczona lakierem. Wieko zdobią 2 ażurowe serca (zdobienie wieka mogę zmienić na inne) natomiast wewnątrz znajdują się imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Wymiary to: 40 x 30 x 14cm.
Mogę wykonać pudełko na obrączki ślubne do kompletu (dostępne w moim butiku). Produkt jest wykonywany na zamówienie i czas jego realizacji to 7-10dni.
Zapraszam!
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Biala Konwalia naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie zrobione unikalne księgi gości • inne unikalne przedmioty kategorii ślub - księgi gości • nietypowe ślub • ręcznie zrobione Biala Konwalia
Biala-Konwalia:
koszyk
zamknij