Czaroitowe grona srebrze kolczyki 2658 chileart czaroit srebro
ręcznie robione kolczyki czaroitowe grona w srebrze - kolczyki 2658trendy kolczyki czaroit czaroitowe grona w srebrzebeżowe kolczyki srebro czaroitowe grona w srebrze

Czaroitowe grona w srebrze - kolczyki 2658

240 zł
ręcznie robione kolczyki czaroitowe grona w srebrze - kolczyki 2658
projektant
oceny
4,9/5 - 44 opinie
kategoria
Piękne kolczyki wykonane z nieregularnych oponek nieregularnego czaroitu oraz srebra próby 925. Kamienie nie są identyczne pod względem kształtu i koloru. Na niektórych znajdują się wgłębienia i nierówności. Wielkość kamieni oscyluje w granicach 4x2 - 5x3 mm. Kamienie przemieszczają się między sobą, tworząc za każdym razem nowe układy i delikatnie dźwięczą z każdym ruchem. Srebro zostało zoksydowane ( specjalnie przyczernione ). Biżuteria elegancka, gustowna i kobieca.

długość kolczyków ok. 7,6 cm
waga kolczyków ok. 16,1 grama

zdjęcia nie odzwierciedlają prawdziwej wielkości biżuterii
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 11,00 zł
• Przesyłka Kurier: 18,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta ChileArt naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie robione trendy kolczyki • inne trendy przedmioty kategorii biżuteria - kolczykiRęcznie robione ChileArt
kolczyki Chile-Art / biżuteria:
koszyk
zamknij