Długie kolczyki serca perłami wire wrapping stal chirurgiczna
handmade kolczyki długie kolczyki serca z perłami, wire wrapping, stal chirurgicznamodne kolczyki długie serca z perłamibeżowe kolczyki długie serca z perłamistal kolczyki długie serca z perłami

Długie kolczyki serca z perłami, wire wrapping, stal chirurgiczna

140 zł
handmade kolczyki długie kolczyki serca z perłami, wire wrapping, stal chirurgiczna
projektant
oceny
5/5 - 9 opinii
kategoria
Delikatne, długie kolczyki serca. Klasyczne lekko beżowe, naturalne perły w nowoczesnym wydaniu. Serduszko wykonane zostało techniką wire wrapping. W całości ze stali chirurgicznej. Długość całkowita kolczyków ok. 7,2cm.
Polecam bransoletkę do kompletu.

Perła wzmacnia poczucie własnej wartości i samoakceptacji. Wzmacnia intuicję i uśpione talenty. Jest symbolem skromności i wierności. Perły oczyszczają uczucia i usuwają negatywne emocje. Uważa się że perła ostrzega przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Perła dodaje urody każdej kobiecie.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Agata Rozanska naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• handmade modne kolczyki • inne modne przedmioty kategorii biżuteria - kolczyki • modne biżuteria • handmade Agata Rozanska
kolczyki Agata-Rozanska / biżuteria:
koszyk
zamknij