Bronzyt awenturyn- oryginalne kolczyki artistora awenturyn srebro
handmade kolczyki bronzyt i awenturyn- oryginalne kolczykikolczyki bronzyt i awenturyn- oryginalnebrązowe kolczyki awenturyn bronzyt i awenturyn- oryginalnebronzyt kolczyki zielone i awenturyn- oryginalnekolczyki oksydowane bronzyt i awenturyn- oryginalne

Bronzyt i awenturyn- Oryginalne kolczyki

99 zł
handmade kolczyki bronzyt i awenturyn- oryginalne kolczyki
projektant
oceny
4,5/5 - 19 opinii
kategoria
Oryginalne kolczyki o surowym charakterze, wykonane w całości ze srebra oraz naturalnych minerałów: fasetowanych kuleczek bronzytu i awenturynu. Wielkość minerałów wynosi 4 mm. Kamyczki zawieszone są na masywnym kółeczku o średnicy 12 mm. Srebro mocno zaoksydowane na czarno, częściowo matowe a miejscami przecierane i polerowane, aż do uzyskania satynowego blasku. Całkowita długość kolczyków wynosi ok. 4,1 cm.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 8,30 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Artistora naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• handmade kolczyki • inne przedmioty kategorii biżuteria - kolczykihandmade Artistora
koszyk
zamknij