KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Skórzany

Skórzany piórnik ołóki kredki kompas ręcznie robiony malowany
ręcznie wykonane etui skórzany piórnik na ołóki i kredki kompas - ręcznie robiony i malowanygustowne etui piórnik skórzany na ołóki i kredkibrązowe etui piórnik skórzany na ołóki i kredkiskórzany etui piórnik na ołóki i kredkigustowne etui skórzany piórnik na ołóki i kredkietui skórzany piórnik na ołóki i kredki

Skórzany piórnik na ołóki i kredki Kompas - ręcznie robiony i malowany

380 zł
ręcznie wykonane etui skórzany piórnik na ołóki i kredki kompas - ręcznie robiony i malowany
projektant
oceny
5/5 - 6 opinii
kategoria
Piórnik zrobiony z naturalnej włoskiej skóry, ręcznie malowanej z obu stron. Tył ozdobiony czarno-srebrną różą wiatrów, środek czarną prostą mapą i celtyckimi plecionkami.

Ręcznie szyty niebieską nicią.

Przeznaczony głównie na ołówki i kredki, choć mieszczą się w nim też mniejsze pędzle. Jeśli planują kupić go Państwo na konkretne pędzie - proszę je zmierzyć, żeby upewnić się, że na pewno się zmieszczą.

Zamykany na skórzany pasek.

WAŻNE: skóra jest upcyklingowana i ten konkretny kawałek na naturalne nierówności na stronie z różą wiatrów. Widać ja na zdjęciu.

Wymiary:
32 x 20 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta WolfPath Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie wykonane gustowne etui • inne gustowne przedmioty kategorii akcesoria - etuiręcznie wykonane WolfPath Studio
Wolf-Path-Studio:
koszyk
zamknij