Skórzany piórnik ołóki kredki kompas ręcznie robiony malowany
ręcznie wykonane etui skórzany piórnik na ołóki i kredki kompas - ręcznie robiony i malowanygustowne etui piórnik skórzany na ołóki i kredkibrązowe etui piórnik skórzany na ołóki i kredkiskórzany etui piórnik na ołóki i kredkigustowne etui skórzany piórnik na ołóki i kredki

Skórzany piórnik na ołóki i kredki Kompas - ręcznie robiony i malowany

380 zł
ręcznie wykonane etui skórzany piórnik na ołóki i kredki kompas - ręcznie robiony i malowany
projektant
oceny
5/5 - 6 opinii
kategoria
Piórnik zrobiony z naturalnej włoskiej skóry, ręcznie malowanej z obu stron. Tył ozdobiony czarno-srebrną różą wiatrów, środek czarną prostą mapą i celtyckimi plecionkami.

Ręcznie szyty niebieską nicią.

Przeznaczony głównie na ołówki i kredki, choć mieszczą się w nim też mniejsze pędzle. Jeśli planują kupić go Państwo na konkretne pędzie - proszę je zmierzyć, żeby upewnić się, że na pewno się zmieszczą.

Zamykany na skórzany pasek.

WAŻNE: skóra jest upcyklingowana i ten konkretny kawałek na naturalne nierówności na stronie z różą wiatrów. Widać ja na zdjęciu.

Wymiary:
32 x 20 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta WolfPath Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie wykonane gustowne etui • inne gustowne przedmioty kategorii akcesoria - etuiręcznie wykonane WolfPath Studio
Wolf-Path-Studio:
koszyk
zamknij