KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na Drobiazg!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Piórnik

Piórnik drewniany kwitnąca wiśnia lis ręcznie malowany unikat
ręcznie zrobione etui piórnik drewniany kwitnąca wiśnia i lis - ręcznie malowany unikatwyjątkowe etui lis piórnik drewniany kwitnąca wiśniasrebrne etui wiśnia piórnik drewniany kwitnącalis etui niebieskie piórnik drewniany kwitnąca wiśniawyjątkowe etui lisek piórnik drewniany kwitnąca wiśnia

Piórnik drewniany Kwitnąca Wiśnia i Lis - ręcznie malowany unikat

270 zł
ręcznie zrobione etui piórnik drewniany kwitnąca wiśnia i lis - ręcznie malowany unikat
projektant
oceny
5/5 - 9 opinii
kategoria
Piórnik drewniany, w całości malowany ręcznie. Na pokrywce motyw liska śpiącego pod kwitnącą wiśnią, boki malowane metalicznymi farbami z wyjątkowym efektem, środek i spód jednolicie srebrne.

Przeznaczony głównie na ołówki i kredki, choć mieszczą się w nim też mniejsze pędzle. Jeśli planują kupić go Państwo na konkretne pędzie - proszę je zmierzyć, żeby upewnić się, że na pewno się zmieszczą. Na zdjęciu widać, jak mieści się w nim komplet 72 kredek i jeszcze zostaje trochę miejsca - jest naprawdę pojemny.

Zamykany zasuwanym wieczkiem.

Wymiary:
z zewnątrz: 21,2 x 12 x 5 cm
miejsce w środku: 19,5 x 10,6 x 4,1 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta WolfPath Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie zrobione wyjątkowe etui • inne wyjątkowe przedmioty kategorii akcesoria - etuiRęcznie zrobione WolfPath Studio
koszyk
zamknij