Filcowe etui teczka motylek happyart laptop dokumenty motylki
handmade etui filcowe etui / teczka - motylekgustowne etui filcowe / teczka - motylekbiałe etui teczka filcowe / - motyleketui żółte filcowe / teczka - motylekgustowne etui dokumenty filcowe / teczka - motyleketui dokumenty filcowe / teczka - motylek

Filcowe etui / teczka - motylek

80 zł
handmade etui filcowe etui / teczka - motylek
projektant
oceny
4,9/5 - 230 opinii
kategoria
Przedmiotem sprzedaży jest teczka mieszcząca laptopa do 12,5 cala lub dokumenty, zamykana na żółty zamek błyskawiczny, wykonana ze stabilizowanego i impregnowanego filcu w kolorze grafitowym.
Wewnątrz bawełniana żółta podszewka w motylki, w której znajdują się dwie otwarte kieszonki.

Ozdobą etui jest haftowany motyl.

Przed zakupem proszę o sprawdzenie wymiarów, laptop ze zdjęcia ma wymiary 31 cm x 21 cm x 2 cm. Etui NIE MIEŚCI teczki A4, spełnia za to jej funkcję i spokojnie można do niej schować kartki w formacie A4 (jest to widoczne na zdjęciu)

Wymiary wewnętrzne:
wysokość: 23,5 cm
szerokość: 33 cm

Etui posiada uchwyty do ręki o długości 32 cm.

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania płatności za pośrednictwem Pocztex Kurier48.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 11,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta HappyArt naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade gustowne etui • inne gustowne przedmioty kategorii akcesoria - etuiHandMade HappyArt
koszyk
zamknij