Card holder etui mirons leather goods portfel karty skórzany
handmade etui card holderhandmade etui portfel card holderetui karty card holder

Card holder

129 zł
handmade etui card holder
kategoria
Kompaktowy card holder z naturalnej skóry ma trochę miejsca na banknoty oraz dwa sloty, które łącznie pomieszczą 5 kart. Jest bardzo cienki, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek zechcesz, nie martwiąc się grubością portfela.
Wymiary:
11cm x 6,5cm x 0,9cm

Ten produkt został wyprodukowany ze skóry Horween. The Horween Leather Company produkuje skóry najwyższej jakości od 1905 roku. Siedziba firmy oraz główna garbarnia znajduje się w Chicago, Illinois. Głównie skóry Horween używają do produkcji butów, torebek, pasków, portfeli. Z tej skóry produkują się piłki do NFL (Narodowa Liga Futbolowa) i NBA (National Basketball Association), ponadto firma może pochwalić się współpracą z takimi markami jak: Nike, Reebok, Adidas, Wilson, New Balance, Vans, Timberland.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,50 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Mirons Leather Goods naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Handmade etui • inne handmade przedmioty kategorii akcesoria - etui • nietypowe akcesoria • Mirons Leather Goods
koszyk
zamknij